مولتی متر کلمپی برند ایمتاپ ( EMTOP) مدل EDMR22001
قیمت اصلی: 2,800,000 تومان. بود.قیمت فعلی: 2,450,000 تومان..
گارانتی 6 ماهه ابزار توتال.
محصولی با کیفیت و دقیق
کابل های با کیفیت خوب و مقاوم
قرائت دقیق و درست
اندازه گیری آمپر بالا
عجله کنید ، فقط 1 عدد از این کالا باقی مانده است!
مولتی متر کلمپ دیجیتال ایمتاپ
محصول مولتی متر کلمپ ایمتاپ قابلیت های زیر را دارا میباشد :
1 – تست آمپر به صورت کلمپ تا 200 آمپر در رده های سلکتور 2A و 20A و 200A